Stáhněte si eBook zdarma

Bezpečný on-line svět

Objevte 5 jednoduchých rad, jak chránit děti v kyberprostoru a staňte se klidným rodičem on-line dítěte.

Kliknětě na tlačítko "Ano, to chci!" a stáhněte si svůj eBook. 🙂

  • Zajímá vás, jak správně komunikovat s dítětem?
  • Ptáte se, co bych měl/a jako rodič znát, pokud chci mít větší přehled dětském on-line světě?
  • Jak zabezpečím své on-line účty?
  • Jaká na děti číhají rizika?
  • Existují nějací on-line pomocníci?

To a mnohem více se dozvíte, pokud si stáhnete eBook zdarma.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Velmi pěkně zpracované. Díky za aktuální téma, které řeším nejen já, ale i mnoho dalších rodičů, které ve svém zaměstnání potkávám. Dozvěděla jsem se novinky, které se mi jistě budou hodit.
Naďaknihovnice
"Moc děkuji za perfektně zpracovaný eBook, který by měl být povinnou četbou pro všechny rodiče. Krásně vysvětluje druhy nebezpečí na internetu a upozorňuje, na co si dávat pozor. Určitě doporučuji jeho přečtení."
Jitkaúčetní - www.jitkahrdlickova.cz
eBook Bezpečný on-line svět doporučuji všem rodičům. A řekla bych, že v současné době, je to téměř "povinná četba. Jako maminka tří raubířů vím, jak je těžké uhlídat nejen čas trávený právě v on-line prostoru, ale především zjistit, co a kde děti hledají a sdílejí. Chvíle strávené čtením tohoto booku, byly moc příjemné a informace, jak ochránit děti v kyberprostoru jsou velice užitečné. Pokud si tento eBook stáhnete, určitě nebudete litovat. Za stažení zcela jistě stojí. Jak Kristýna píše ve svém eBooku: "To, že se své děti připravíme na kvalitní život bez nástrah, je snem každého rodiče" Přesně tak to cítím a moc děkuji Kristýnce, že jsem si mohla tento eBook přečíst. A už se moc těším na další pokračování.
Petrawww.petratrnkova.cz
E-book od Kristýny je ideální pro všechny rodiče, jejichž děti jsou již aktivní na sociálních sítích. Srozumitelně upozorňuje na nebezpečí, která z této činnosti dětí pramení. Nám rodičům pomáhá k lepší orientaci mezi sociálními sítěmi, které děti obecně nejčastěji využívají. Konkrétními radami mi ukázala, co mohu pro své děti udělat, abych je před možnými riziky uměla náležitě ochránit. Doporučuji všem rodičům, protože komunikace a prevence v této problematice je nesmírně důležitá!
Lenkakonzultace v oblastni osobního a profesního rozvoje, specialistka na stressmanagement - www.lenka-ileckova.cz
EBook Bezpečný on-line svět, byl pro naší rodinu velkým přínosem. Máme desetiletou dcerku a čtyřletého syna, oba používají sociální sítě. Dcerka ráda kouká na různá videa, kde se vyrábí a syn na pohádky na youtobe. Díky eBooku jsem se zorientovala co jsou aplikace jako je TiKTok a od kolika let je možné je používat. A hlavně jsem se utvrdila, že dvoufázové ověření je fakt dobrá věc. Děkuji moc za přehled aplikací které bych měla použít aby i mé děti měli on-line svět bezpečnější. Opravdu přehledné, jednoduché a nám moc pomohl. Budu se těšit na další tvůj eBook s čím nám zase pomůže.
Markétawww.zitnikovamarketa.cz
Kristýnin eBook zpracovává velmi aktuální téma. Trefně upoutává pozornost nás, rodičů, na sociální sítě, kterým jsou zejména v současné době naše děti přemírou vystaveny. Ukazuje na jejich potenciální nebezpečí a nabízí cesty, jak jimi dětí bezpečně provést. Vřele doporučuji každému rodiči!
Alexandra PávkováS homeopatií ke zdraví - www.homap.cz